Стеля

Овальні стелі

Плоскі стелі

LED освітлення

Якщо Ви хочете, щоб у Вашому ліфті будь-яка людина відчував себе вільно, не відчуваючи стислості, то овальні стелі - саме для Вас. Їх будова - дугоподібне. Тому, у будь-якого відвідувача виникне враження об'ємного простору. Овальні стелі мають форму вигнутих дуг. Це надає кабіні більший обсяг і створює візуальний ефект більш розширеного простору.

Якщо Ви бажаєте, що б Ваша ліфтова кабіна виглядала строго і «по-класичному», то ми надаємо Вам плоскі стелі з прямим контуром. Для створення неосяжного простору ми пропонуємо Вам використання дзеркальної нержавійки, яка робить Ваш стеля прозорим. До того ж, на задньому фоні - люмінесцентне освітлення, а це візуально додає ще площі. При плоских стелях всі чотири сторони мають прямий контур. Облицювання ідентичне облицюванні стін кабіни.

Світлодіодне освітлення дозволить Вам створити неперевершену атмосферу в кабіні ліфта. Воно є - перспективним, довговічним, економічним, безпечним у використанні. До того ж, не містить ртуті.

Освітлення

Варіант 1 Варіант 2 Варіант 3
Плоска стеля зі світлодіодним освітленням навколо кнопки кабіни і на стелі. Овальна дзеркальна стеля з прихованим світлодіодним підсвічуванням + освітлення навколо кнопки кабіни. Плоска стеля зі світлодіодним освітленням тільки на стелі.

* На додаток до типів стель і видам стельового освітлення, зазначеним на сайті, можливо виготовити стелі з індивідуальним дизайном.

Люмінесцентне освітлення

Даний вид світла має широкий спектр відтінків кольору, діє розсіяно, довго служить. Ми пропонуємо Вам 4 типу люмінесцентного освітлення.

  • Коли люмінесцентні лампи кріпляться безпосередньо на стелі.
  • Коли люмінесцентні лампи кріпляться на дві паралельні боку стелі.
  • Коли люмінесцентні лампи кріпляться за стелею. Тоді світло проходить через спеціальні отвори, які можуть бути як стандартних форм, так і оригінальних форм. Цікавим рішенням буде отвір у вигляді логотипу фірми.
  • Коли люмінесцентні лампи кріпляться за прозорим матеріалом стелі. Освітлення вихід досить незвичайне.

Крім перерахованих вище типів освітлення, Ви можете запропонувати свій власний варіант. Ми разом його розглянемо, і прийдемо до унікального рішенням, яке задовольнить обидві сторони.