Типи ліфтів компанії IZAMET Україна

 

passenger classic Пасажирські Ліфти cargo Вантажні Ліфти panorama Панорамні Ліфти for disabled Ліфти Для Інвалідів auto Ліфти Для Автомобілів kitchen Кухонні Ліфти
           

 

 

Моделі ліфтів компанії IZAMET Україна


 

classic Пасажирський ліфт Classic luxMR1 Пасажирський ліфт LUX MR luxGL Пасажирський ліфт LUX GL luxIS Пасажирський ліфт LUX IS nature1 Пасажирський ліфт Nature individual Пасажирський ліфт Individual
           

 

 

Нові моделі ліфтів IZAMET


 

luxIS Пасажирський ліфт Lux IS LuxLBlack Пасажирський ліфт Lux L Black LuxLWhite Пасажирський ліфт Lux L White Classic Пасажирський ліфт Classic ClassicS Пасажирський ліфт Classic S ClassicL Пасажирський ліфт Classic L

Всі кабіни відповідають стандарту EN 81-20.

         

 

 

ПП СРБК "Портал - Iзамет" - офіційний представник компанії Izamet в України.

 

В компанії є в наявності:
- Свідоцтво від виробника ліфтів та ескалаторів "Izamet" (Болгарія), про те, що компанія "Портал" являється його офіційним представником в Україні

 

- Сертифікат від компанії "Izamet" (Болгарія) про те, що компанія "Портал" уповноважена виробником проводити поставку, монтаж гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання "Izamet".

 

- Дозвіл та ліцензія щодо можливості монтувати та обслуговувати ліфти та ескалатори на території України.


ПП СРБК "Портал - Ізамет"
володіє ексклюзивними (винятковими) правами на всій території України
на здійснення поставки, монтажу, гарантійного і негарантійного обслуговування обладнання, виготовленого компанією «IZAMET».

 

ліфт Ізамет ліфт Ізамет ліфт Ізамет ліфт Ізамет ліфт Ізамет ліфт Ізамет ліфт Ізамет
Page 00001 Page 00002 Sertifíkat Ízameta Sertifíkat Ízameta 2 Sertifikate Portal Sertifikate Genesis Izamet pismo
Sertifikat pro vidpovidnist Sertifikat pro vidpovidnist 2 Sertifikat pro vidpovidnist 3 Sertifikat pro vidpovidnist Izamet Sertifikat pro vidpovidnist Izamet 2 Sertifikat 2014 Sertifikat ISO 9001 2015
Sertifikat Portal 05 Sertifikat Tecko Sertifikat Tecko Sertifikat Tecko Sertifikat Tecko Sertifikat Tecko Sertifikat Tecko
Sertifikat Tecko Sertifikat Tecko Sertifikat Tecko Sertifikat Tecko      

ПП СРБК "Портал" - отримав сертифікат по модулю D, що дозволяє проводити самостійно кінцеву перевірку ліфтів "Izamet", згідно вимог нового технічного регламенту.

    Сертифікат Модуль D Сертифікат Модуль D Сертифікат Модуль D Сертифікат Модуль D    


 

Izamet один з лідерів в Європі по виробництву ліфтів на ескалаторів. Дякуючи ідеальному співвідношенню ціни та якості - здобуває все більшу прихильність на Україні.

Засновником Izamet був в 1989 році Ілля Златанов. На початку свого створення основним напрямком діяльності компанії було обслуговування ліфтів виробництва всесвітньо відомих компаній.

У 1991 році Izamet починає виробництво вантажних платформ і кухонних підйомників.

1992 - це рік, в якому Izamet починає новий етап свого розвитку, подає в розробку і виробництво пасажирських ліфтів. Перший підйомник був зібраний з абсолютно імпортних комплектуючих. Пізніше компанія почала використовувати і якість болгарських матеріалів. Izamet виходить на ринок виробництва ліфтів з міцних позицій.

До кінця 2001 року компанія переїжджає в нову сучасну будівлю загальною площею 6000 кв метр Indusrtial в зоні Гара Іськир, Софія. Це створило умови для розширення і модернізації виробничої діяльності. Засвоєння нових безредукторних електродвигунів закінчилася. Ліфти, які застосовують ці двигуни неizamet вимагають машинного приміщення, на відміну від класичних електричних підйомників.

 

У квітні 2005 року компанія була сертифікована за європейською 95/16 директивою, яка дає право на проектування, виробництво та експорт ліфтів для членів ЄС. У тому ж році компанія збільшує свої виробничі сили, купивши завод в Дупніца площею 42000 кв метр Izamet починає нове виробництво. Компанія починає виробляти ескалатори для торгових центрів і будинків з високим потоком людей.

 

Сьогодні асортимент обладнання IZAMET включає паркувальні системи, ескалатори і цілу гаму ліфтів: пасажирські, вантажні, вантажопасажирські, автомобільні, кухонні та панорамні. Ліфти вантажопідйомністю від 100 кг. до 10 тонн, швидкістю від 0,15 до 2,5 м/с. У всіх підйомних механізмах та кабінних операторах - застосовується VVVF контроль (частотний перетворювач) - що значно підвищує комфорт руху ліфтів та економить до 30 % електроенергії.

 

IZAMET розпочав виробництво нової революційно-ефективної моделі пасажирського ліфта MRL En Ef без машинного приміщення ( з безредукторними приводами на ременях німецького виробництва). Компанія займає міцні позиції не тільки на болгарському ринку. Багато країн надають перевагу обладнанню IZAMET : Росії, Україні, Швейцарії, Польщі, Греції, Кіпрі, Молдова, Казахстан, Узбекистан, Македонії, Албанії та ін. IZAMET має своїх представників в 9 європейських країнах. В Україні представником "Izamet" - являється СРБК "Портал".

 

Нещодавно завод Izamet налагодив випуск нових кабін RAL1001

 

Також для покращення дизайну та комплектації - семисигментні дисплеї в ліфтах Izamet замінені на графічні. Окремо можна монтувати додаткові поверхові дисплеї на кожній зупинці або тільки на основній. Дисплеї можуть показувати на якій зупинці знаходиться ліфт, а також стрілочками напрям руху кабіни як під час її руху, так і при зупиненій кабіні.

 

IZAMET являється четвертим в світі виробником ліфтів ліфтів на ремінній підвісці.Даний тип підвіски дозволяє зекономити до 70 % електроенергії - це результат проведених випробовувань з використанням надміцного ременя GUDO. Цей ремінь не показує відхилення при 50 млн. циклів, що відповідає більш ніж 65 р. експлуатації.

 

Стенд кнопок та індикаторів Izamet, який Ви можете розглянути в нашому офісі.

 

Отримати детальну інформацію та безкоштовну консультацію по обладнанню Izamet на території України (в т.ч. ліфти Izamet в АР Крим ) - можете в наших представництвах:


тел. 063-024-65-92, 050-585-39-28. або написати на нашу електронну скриньку info@izamet.com.ua.

 

Центральний офіс по продажу ліфтів Izamet знаходиться в м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 15.

Також при необхідності - Ви можете безкоштовно отримати типове будівельне завдання для ліфта Ізамет, максимально наближене для Вашого об'єкту.

 


Прохання при плануванні шахти під ліфт Izamet - звернутися до нас для уточнення типових креслень, або вимог до ліфта, так, як можливі варіанти, коли нові конструктивні рішення не відповідають попереднім кресленням.

 


 

Регіональні представництва компанії Izamet

 

1. Izamet Івано-Франківськ - frankivsk@izamet.com.ua
2. Izamet Трускавець - truskavec@izamet.com.ua
3. Izamet Львів - lviv@izamet.com.ua
4. Izamet Тернопіль - ternopil@izamet.com.ua
5. Izamet Чернівці - chernovcy@izamet.com.ua
6. Izamet Хмельницький - hmelnick@izamet.com.ua
7. Izamet Київ - kyiv@zamet.com.ua
8. Izamet Дніпропетровськ - dnipro@zamet.com.ua
9. Izamet Донецьк - don@izamet.com.ua
10. Izamet Харків - harkov@izamet.com.ua
11. Izamet Крим - krym@izamet.com.ua
12. Izamet Житомир - zhytomyr@izamet.com.ua
13. Izamet Одеса -odessa@izamet.com.ua
14. Izamet Луцьк - luck@izamet.com.ua
15. Izamet Полтава - poltava@izamet.com.ua
16. Izamet Cтрий - stryj@izamet.com.ua
17. Izamet Дубно - dubno@izamet.com.ua
18. Ліфт Izamet в Дрогобичі - drohobych@izamet.com.ua
19. Ліфти Ізамет в Рівному - rivno@izamet.com.ua
20. Ліфти Izamet в Миколаєві - nikolajev@izamet.com.ua

 


Ліфти Izamet у Львові - тел. (0322)-53-24-51
Ліфти Izamet в Івано-Франківську - тел. (0342)-73-47-80
Ліфти Izamet Київ - тел. (044)-38-43-151
Ліфти Izamet Крим - тел. 096-901-76-50
Ліфти Izamet Чернівці - тел. 095-830-25-62

 

Звязатись по скайпу по питаннях ліфтів ескалаторам Izamet чи іншого виробництва - Skipe: anbik11

 

Також при потребі - Ви можете безкоштовно отримати типове будівельне завдання для ліфта Ізамет, максимально наближене для Вашого об"єкта. Прохання при плануванні шахти під ліфт Izamet - звернутись до нас для уточнення типових креслень, чи вимог до ліфта, так, як можливі варіанти, коли кові конструктивні рішення не відповідатимуть попереднім кресленням. Izamet - постійно покращує якість та дизайн ліфтів, застосовуючи частотні приводи світових виробників, та розробляючи самостійно новітні дизайнерські та конструктивні рішення. Цьому є підтвердження й в нових ліфтах з зменьшеним мінімальним приямком та заниженим верхнім поверхом, застосуванні в ліфтах нових частотних приводів, безшумних та якісних, а також нових енергоефективних ліфтах на ременях Izamet Genesis з приводами Guda та частотними перетворювачами Danfoss.

 

БУКЛЕТ ЛІФТІВ IZAMET СКАЧАТИ

— КАТАЛОГ ЛІФТІВ IZAMET СКАЧАТИ

НОВИЙ КАТАЛОГ ЛІФТІВ IZAMET З БУДІВЕЛЬНИМ ЗАВДАННЯМ

БУКЛЕТ (КАТАЛОГ) ЛIФТIВ ТА ЕСКАЛАТОРІВ IZAMET, ЛІНІЙКА ЛІФТІВ FIRST - 2018 СКАЧАТИ


 

Замовити ліфт   |   Замовити ескалатор   |   Написати повідомлення

 


 

Словник термінів

Внутрішнє керування ліфта Ізамет - це такий вид керування, коли команди керування на запуск ліфта можуть подаватись тільки з кабіни.

Висота підйому ліфта Izamet — відстань по вертикалі від підлоги першої зупинки до підлоги прощадки верхньої зупинки.

Висота кабіни - відстань по вертикалі між рівнем порогу і стелею кабіни.

Висота шахти - відстань по висоті від низу приямка шахти до перекриття вверху над шахтою (стелею шахти).

Висота верхньої частини шахти - відстань по висоті від рівня верхньої посадкової площадки до перекриття вверху над шахтою.

Вантажопідйомність — найбільша маса вантажу, для транспортування якої призначений ліфт. Кожній вантажопідйомності - пропорційно відповідають розміри площі кабіни.

Глибина кабіни ліфта Izamet - відстань по горизонталі між поверхнями стін кабіни, перпендикулярно ширині кабіни, вздовж входу в кабіну.

Глибина шахти - відстань по горизонталі між внутрішніми поверхнями шахти перпендикулярно ширині шахти.

Глибина приямка шахти для ліфта Iзамет - відстань по вертикалі від рівня чистої підлоги нижньої посадкової (завантажувальної) площадки до чистої підлоги приямка шахти.

Групове керування - система керування спільною роботою двох і більш ліфтів.

Двері телескопічного відкривання ліфта Izamet — розсувні двері кабіни (шахти), стулки яких рухаються в рівнобіжних площинах в одну сторону, заходячи одна за іншу.

Експлуатація ліфта Izamet - стадія життєвого циклу ліфта чи підйомника, на якому реалізують, підтримують та відновлюють якість виробу. Експлуатація ліфта охоплює етапи введення в експлуатацію за призначенням, зберігання, транспортування, технічне обслуговування, поточ-ний та середній ремонт, припинення експлуатації (утилі-зація та знищення).

Кабіна прохідна - кабіна, що має 2 і більше входів (виходів), (аварійні двері не враховуються).

Лебідка ліфта Izamet — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.

Ліфт (від англ. Lift - піднімати, рус. Ліфт, англ. Lift; elevator, нiм. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m) - стаціонарна вантажопідйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по жорстким прямолінійним направляючим, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.

Ліфт вантажний з монорейкою - вантажний звичайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплення підвісних шляхів (монорейки і т.п.).

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.

Ліфт вантажний з провідником - ліфт, призначений для транспортування вантажів і перевезення пасажирів з провідником.

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (вантажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).

Модернізація ліфта Izamet - внесення змін у конструкцію ліфтів чи підйомників, які підвищують їх безпечність, технічний рівень і поліпшують економічні характе-ристики шляхом заміни окремих складових частин на більш сучасні, у тому числі заміна системи керування, за умови збереження основних технічних характеристик ліфта чи підйомника.

Направляючі кабіни (противаги) ліфта Izamet - пристрій, що визначає положення кабіни (противаги) у шахті.

Зовнішнє керування - вид керування, при якому команда керування на пуск ліфта подається тільки з поверхових площадок.

Одиночне керування - система керування роботою одного ліфта.