EN81-20 / 50 тепер і в Україні

ІЗАМЕТ починає поставку ліфтів в Україну, які виготовлені за новими європейськими нормами EN81-20 / 50.

Безпека і комфорт перевезення пасажирів - перш за все

Нещодавно стало відомо, що Єврокомітет по стандартизації затвердив сучасні стандарти перевезення пасажирів і вантажів в ліфтах спеціального призначення. Стандарт EN81-20 / 50 вступив в дію у вересні 2017 року, головною метою якого було підвищити вимоги безпеки перевезення і конструкції ліфтів, що забезпечує додатковий комфорт і відрізняється рядом переваг.

Пасажирам

1• У ліфтах нового зразка конструкція влаштована таким чином, що між дверними полотнами зазор зменшений до такої міри, щоб туди не могли потрапити будь-які предмети або руки дітей, що раніше досить часто призводило до травм. Скло для дзеркал, встановлених в ліфті, розробляються шарами, між якими наноситься плівка. Також дзеркала ламінуються, а це призводить до мінімізації травмування.

3• Світлові завіси сконструйовані більшою площею покриття. Таким чином, пасажири не зможуть притуляться до дверей в момент їх закривання. Ця функція особливо важлива для людей з обмеженими можливостями і маленьких дітей.

 

4• У ліфтах нового покоління немає можливості відкрити двері зсередини. Особливі випадки є винятком. Такий принцип запобігає нещасні випадки, які можуть статися в наслідок дій пасажира, який намагається самостійно звільнитися з кабіни ліфта.

5• У кабінах встановлюється більш яскраве освітлення. Це приємний момент для пасажирів, які звикли до тьмяного світіння в старих ліфтах.

 

6• Завдяки підвищеній товщині стін в ліфтах зменшується рівень шуму, а також протистоїть вандалізму недоброзичливих пасажирів.

 

Для техніків з обслуговування

7• З кабіни ліфта технікам тепер набагато легше обслуговувати установку завдяки збільшеному простору. Спеціальні куби безпеки встановленні для зниження ризику тиску.

 

8• Ліфтова шахта висвітлюється з більшою інтенсивністю, завдяки чому практично виключається ризик нещасних випадків під час технічного обслуговування ліфта. У машинному приміщенні освітлення не повинно бути менше 200 люкс.

9• У приямку ліфтової шахти встановлена ​​додаткова панель управління. Тепер управління ліфтової кабіною можна здійснювати прямо з неї.

 

"ІЗАМЕТ" про введення стандартизації EN 81-20 / 50

Компанія "ІЗАМЕТ" зацікавлена ​​у введенні нової стандартизації пасажирських та вантажних ліфтів, оскільки піклується про пасажирів і робить все для того, щоб їм було комфортно. Дані стандарти ще більше захищають техніків, які обслуговують обладнання, і пасажирів, що пересуваються в них.

"ІЗАМЕТ" встигли інвестувати чималі кошти в інноваційні розробки. Також компанія вклала гроші для отримання відповідних сертифікатів, які дадуть можливість з вересня 2017 роки одержувати в Україну оновлені, більш безпечні і комфортабельні ліфти.

Нові правила

EN 81-20 та EN 81-50 стандарти Європейським комітетом стандартизації були затверджені ще в 2014 році, але обов'язковими до сих пір вони не були.

До 1 вересня 2017 року діяли звичні стандарти EN 81-1 та EN 81-2, а з зазначеної дати були замінені на нові EN 81-20 та EN 81-50, і застосовуються тепер для пасажирських і вантажних ліфтів.

EN 81-20 - це правила, що передбачають вимоги до проектування обладнання і їх технічним параметрам. Крім цього, вони визначають перелік інших умов, які пред'являються до установки ліфтів. Перш ніж запустити обладнання в експлуатацію, повинні бути виконані вимоги до тестування безпеки ліфтів.