Ескалатори

Ескалатори - дуже гарне рішення для державних і торгових центрів з інтенсивним рухом людей. Вони піднімаються і спускаються дуже легко одночасно з великою кількість людей, і не мають обмеження по вантажопідйомності, на відміну від пасажирських ліфтів.

Ескалатор Izamet, змонтований в м. Долині - переглянути фото

Замовити ескалатор Izamet

Технічні дані для ескалатора з кутом нахилу 30 градусів

Технічні дані для ескалатора з кутом нахилу 35 градусів

Комплектація ескалатору:

 1. Всі ескалатори комплектуються приводами Alberto Sassi (Італія) з частотним регулюванням VVVF (інвертер);
 2. Станції управління розробки спільно з REKOBA (Німеччина), всі електричні елементи фірми Telemecanique;
 3. Частотне управління дає можливість регулювати основні параметри роботи, таких як: швидкість руху, плавність запуску, зусилля при реверсі та ін.;
 4. З метою заощадження вашої електроенергії ми пропонуємо комплекти радарів запуску - при наближенні пасажира ескалатор плавно і безшумно запуститься, а по виходу пасажира з доріжки, зупиниться;
 5. Ескалатори IZAMET відповідають всім світовим нормам безпеки. Наприклад ми безкоштовно пропонуємо традиційно платну опцію - аварійну зупинку ескалатора при різкій зміні зусилля на поручень (при можливій ситуації падіння пасажира) і автоматичний повторний пуск;
 6. Для обробки ескалаторів використовується нержавіюча сталь Inox Satine, а так само, у виконань Lux, дзеркальна або рельєфна нержавіюча сталь Rimex - (Англія). Ескалатор може обшиватись й іншими матеріалами, в т.ч. зусиллями замовника. Можливе надання і додаткової зберігаючої обшивки при прохідному будівництві за додаткову оплату;
 7. Проводка ескалатора це готова кабельна форма, яка для зручності і швидкості монтажу включається за допомогою Kuplunh;
 8. Всі компоненти - магніти, датчики та ін складові елементи виробляються виключно в Європі;
 9. Так само ми забезпечуємо замовника і комплектами запасних частин: вкладниками, роликами, повзунами, платами фазового захисту, кінцевими вимикачами аварійними, герконами для датчиків, реле та ін.;
 10. Фірма має власне виробництво практично всіх вузлів і блоків - ферм, рам, ступенів, ланцюгів, кронштейнів, станцій управління, світлової сигналізації, проводки, плат управління, контролю і безпеки та ін відповідальні елементи.

Стандартна комплектація ескалатора включає в себе його контроль та використання в 4 режимах:

 • Перший з них дозволяє ескалатору рухатися в обох напрямках, це досягається за допомогою фотоелемента, який спрацьовує при русі в ту сторону, звідки йде пасажир. Першим мандрівником, який приходить до ескалатора за допомогою фотоелементів автоматично приводиться в рух ескалатор в своєму напрямку. Цей варіант підходить для не дуже людних місцях, де ескалатори регулярно не використовуються;
 • Другий режим запрограмований так, що через деякий час, наприклад, 120 секунд, протягом якого ніхто не використовував ескалатор, він почав рухатися повільніше, тим самим заощаджуючи велику кількість електроенергії. Коли до ескалатора підходять людина, він відразу ж "прокидається" і починає працювати в швидкому темпі;
 • Третій режим роботи ідентичний другому, з тією лише різницею, що після запрограмованого часу, в якому не було пасажирів, які використовують механізм, ескалатор зупиняється. Його повернення в нормальний швидкий темп здійснюється точно так само, як і в попередньому режимі;
 • Четвертий режим, це коли ескалатор постійно працює у швидкому темпі.

Ескалатор

Ескалатор izamet Ескалатор izamet Ескалатор

Ескалатор Izamet в м. Долині

Пропонуємо Вашій увазі фото ескалатора Izamet. змонтованого в 2013 р.

Ескалатор

Ескалатор izamet Ескалатор izamet Ескалатор

Ескалатор

Ескалатор izamet Ескалатор izamet Ескалатор

Ескалатор

Ескалатор izamet Ескалатор izamet Ескалатор

Ескалатор

Ескалатор izamet Ескалатор izamet Ескалатор Ескалатор Ескалатор Ескалатор

Ескалатори і рухомі доріжки Izamet – це дуже гарне рішення для громадських і комерційних будівель з великим потоком людей. Вони дозволяють плавно підніматися і спускатися одночасно великій кількості людей без будь-яких обмежень за вантажопідйомністю, як у випадку з пасажирськими ліфтами. Izamet пропонує ескалатори з нахилом в 30 і 35 ° і траволатори з нахилом в 8 і 12 °.

Опис

Швидкість – 0,5 м/с, індикатор напрямку руху вказівними стрілками, освітлення у проміжках сходинок, три горизонтальних сходинки у верхній і нижній частині ескалатора, контроль вантажопідйомності, захист від прогину щабля, захист ланцюга сходинки, пристрій контролю швидкості, автоматична система мастила, пристрій контролю швидкості поручня.

Дизайн

Izamet пропонує безліч можливостей персоналізувати дизайн ескалатора, щоб він оптимально інтегрувався у інтер'єр будівлі. Сходинки з алюмінію або нержавіючої сталі, кольорове рішення для поручнів, балюстради з скла або нержавіючої сталі INOX, і необмежені можливості для зовнішнього облицювання. У прагненні до інновацій інженери Izamet докладають всіх зусиль, для розробки нових моделей ескалаторів, які мають набагато менше енергоспоживання, ніж вже існуючі на ринку ескалатори.

Ескалатори з нахилом 30 градусів - технічна інформація

Ескалатори з нахилом 35 градусів - технічна інформація

Траволатор з нахилом 12 градусів - технічна інформація

Траволатор з нахилом 12 градусів - схема


Словник термінів

Внутрішнє керування ліфта Ізамет - це такий вид керування, коли команди керування на запуск ліфта можуть подаватись тільки з кабіни.

Висота підйому ліфта Izamet — відстань по вертикалі від підлоги першої зупинки до підлоги прощадки верхньої зупинки.

Висота кабіни - відстань по вертикалі між рівнем порогу і стелею кабіни.

Висота шахти - відстань по висоті від низу приямка шахти до перекриття вверху над шахтою (стелею шахти).

Висота верхньої частини шахти - відстань по висоті від рівня верхньої посадкової площадки до перекриття вверху над шахтою.

Вантажопідйомність — найбільша маса вантажу, для транспортування якої призначений ліфт. Кожній вантажопідйомності - пропорційно відповідають розміри площі кабіни.

Глибина кабіни ліфта Izamet - відстань по горизонталі між поверхнями стін кабіни, перпендикулярно ширині кабіни, вздовж входу в кабіну.

Глибина шахти - відстань по горизонталі між внутрішніми поверхнями шахти перпендикулярно ширині шахти.

Глибина приямка шахти для ліфта Iзамет - відстань по вертикалі від рівня чистої підлоги нижньої посадкової (завантажувальної) площадки до чистої підлоги приямка шахти.

Групове керування - система керування спільною роботою двох і більш ліфтів.

Двері телескопічного відкривання ліфта Izamet — розсувні двері кабіни (шахти), стулки яких рухаються в рівнобіжних площинах в одну сторону, заходячи одна за іншу.

Експлуатація ліфта Izamet - стадія життєвого циклу ліфта чи підйомника, на якому реалізують, підтримують та відновлюють якість виробу. Експлуатація ліфта охоплює етапи введення в експлуатацію за призначенням, зберігання, транспортування, технічне обслуговування, поточ-ний та середній ремонт, припинення експлуатації (утилі-зація та знищення).

Кабіна прохідна - кабіна, що має 2 і більше входів (виходів), (аварійні двері не враховуються).

Лебідка ліфта Izamet — електромеханічний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.

Ліфт (від англ. Lift - піднімати, рус. Ліфт, англ. Lift; elevator, нiм. Lift m, Fahrstuhl m, Aufzug m) - стаціонарна вантажопідйомна машина періодичної дії, призначена для підйому і спуску людей і (або) вантажів у кабіні, що рухається по жорстким прямолінійним направляючим, у яких кут нахилу до вертикалі не більше 15 градусів.

Ліфт вантажний звичайний - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.

Ліфт вантажний з монорейкою - вантажний звичайний ліфт, у кабіні якого передбачена можливість кріплення підвісних шляхів (монорейки і т.п.).

Ліфт вантажний вижимний - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.

Ліфт вантажний з провідником - ліфт, призначений для транспортування вантажів і перевезення пасажирів з провідником.

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (вантажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).

Модернізація ліфта Izamet - внесення змін у конструкцію ліфтів чи підйомників, які підвищують їх безпечність, технічний рівень і поліпшують економічні характе-ристики шляхом заміни окремих складових частин на більш сучасні, у тому числі заміна системи керування, за умови збереження основних технічних характеристик ліфта чи підйомника.

Направляючі кабіни (противаги) ліфта Izamet - пристрій, що визначає положення кабіни (противаги) у шахті.

Зовнішнє керування - вид керування, при якому команда керування на пуск ліфта подається тільки з поверхових площадок.

Одиночне керування - система керування роботою одного ліфта.