Паркувальні системи

Переваги

Паркувальна система на позначці 1.75 м

Паркувальна система Паркувальна система на 1.75 м

Найголовнішою перевагою систем для парковок компанії Ізамет є те, що Ви зможете розміщувати на одному і тому ж просторі більше машин, ніж зазвичай. Як це відбувається? Автомобілі розташовуються на двох вертикальних рівнях, один зверху іншого. У майданчиків - гідравлічний привід. Гідравліка оснащена клапанами управління Blain Hydrauliks, які родом з Німеччини.

Система паркування такого типу має 2 вертикальних "поверху", де розташовуються дві, або чотири машини. Кожна машина може без проблем заїжджати і виїжджати з гаражної клітини, не турбуючи інші авто. Якщо розірветься гнучкий трубопровід з робочою швидкістю 0,2 м/с, то у системи спрацюють аварійні клапани, які опустять площадку. Всі елементи конструкції створені в Німеччині.

Креслення конструкції для 2 - автомобілів на відмітці - 1.75 м

 

Паркувальна система для автомобілів на відмітці 0 метрів

Паркувальна система на метрівТака система створювалася для парковки двох машин, які розміщуються вертикально одна над іншою. Підходить для машин класу "середній" з масою до 1460 кг, і для авто з масою до 2400 кг.

Така конструкція має механізм підйому з 2 колон з одночасним гідравлічним приводом. Завдяки 4м електро-механічним замкам, ця конструкція не зможе сама опуститися. Ви зможете розмістити таку парковку і на вулиці, і на закритій площі (у якої фундамент - армований бетон з товщиною більше 200 мм).

Паркувальна система пройшла сертифікацію по Європейським нормам EN 60204:1998 та EN 1493:1998. Крім паркувальних систем для автомобілів - можем Вам запропонувати ліфти для автомобілів

Креслення конструкції на відмітці - 0 метрів