Ліфти для автомобілів

Вас вітає компанія Izamet. Ми є професіоналами у сфері виготовлення ліфтового обладнання, включно з автомобільними ліфтами. Такий вид ліфтів є невід’ємною частиною будь-якого автомобільного сервісу, або станції технічного обслуговування чи іншої будівлі, що потребує транспортування автомобіля ліфтом.

Вантажопідйомність автомобільних ліфтів Izamet від 3000 до 5000 кг, зазвичай це гідравлічні ліфти, двері восьміпанельні, автоматичні. Досить тільки натиснути на кнопку дистанційного керування, щоб викликати ліфт. Відкриття дверей і заїзд чи виїзд здійснюється не виходячи з автомобіля.

Автомобільні ліфти виробляються з пластифікованого металу або нержавійки Inox Satine. Двері можуть бути:

  • Ручні, двостулкові з грунтовим покриттям.
  • Автоматичні з пластифікованого металу, з грунтовим покриттям, або з нержавійки Inox Satine.

Автомобільні ліфти Izamet — це в першу чергу якість і надійність всього ліфтового комплексу. Розраховані на вагу будь-якого легкового автомобіля і прості в управлінні — ліфти для автомобілів Izamet можуть бути впроваджені в гаражну будівлю будь-якої форми. Вони чудово підійдуть власникам легкових автомобілів у приватних будинках, на паркувальних станціях, в колективних гаражах.

Автомобільні ліфти Izamet здатні в одній кабіні разом з транспортним засобом перевозити і їх господарів, що недоступно в подібних ліфтах інших виробників, а це додатково економить електроенергію, оскільки немає необхідності задіяти додатковий пасажирський ліфт.

Ліфт автомобільний фірми Izamet

Останнім часом різко зріс попит на автомобільні ліфти. Необхідність в автомобільних ліфтах стала виникати, при повсюдному будівництві багатоповерхових паркінгів, гаражів та необхідності обладнати їх ліфтовими комплексами. На відміну від автомобільних підйомників багатьох інших виробників, автомобільні ліфти Izamet управляються водієм, не виходячи з автомобіля

Ми гарантуємо неперевершену якість та надійність ліфтового обладнання, що підтверджується відповідною сертифікацією згідно з Європейськими та нашими національними стандартами.

Так як пневматичний привід є широко розповсюдженим, то виготовлення ліфта Izamet здійснюється за розробленою інженерною схемою гідравлічного автомобільного ліфта, або гідравлічного прохідного автоліфта. Якщо Вас цікавить, то Ви можете знайти ці дві схеми у нас на сайті для більш детального вивчення. Використання саме гідравліки є вигідним варіантом, тому що такі підйомники тихі у використанні, мають плавний легкий хід, самостійно працюють, не зважаючи на скачки напруги. І як головний бонус – мастильні роботи потрібно здійснювати тільки 2 рази на рік. Конструкція є стандартною. Найбільше навантаження здійснюється на платформу, що виготовлюється з пластифікованого металу, або нержавіючої сталі. Ви можете самостійно обрати варіант дверей серед ручних, двостулкових, покритих ґрунтом, або автоматичних, що виробляються з пластифікованого металу, або з нержавійки Inox Satine.

Ми пропонуємо Вам вибрати автомобільний ліфт Izamet, що буде відповідати потрібним параметрам та вантажопідйомності. Ви зможете обрати конструкцію, що вбудується у відповідний гараж. Ви зможете обрати вантажопідйомність для легкових авто (від 3000 кг до 4000 кг), вантажних автомобілів (більше 5000 кг). Моделі Izamet мають ряд переваг:

  • Швидкий, ультра функціональний механізм дозволяє справно працювати довгий час.
  • Така конструкція створює більш комфортні умови для роботи з авто.
  • Завдяки ліфтам, значно скорочується час ремонту авто у сервісі, тим самим помножуючи прибуток.
  • Робота ліфта може виконуватись, навіть якщо зникне електрична енергія.
  • Будь-який автосалон вважатиметься більш престижним з наявністю автомобільного ліфта.
  • Майже всі представлені моделі підіймають не тільки авто, а і пасажирів. Завдяки такому поєднанню, виробничі витрати значно зменшуються.

Ліфт автомобільний фірми Izamet

Ліфт автомобільний фірми Izamet

Замовити автомобільний ліфт Ізамет можна через сайт, або зателефонувавши у наш кол-центр. Консультанти – справжні професіонали, тому дадуть відповідь Вам на будь-яке питання, допоможуть обрати правильний варіант. Також, хочемо нагадати, що установка такого ліфта повинна здійснюватись тільки вузькопрофільними спеціалістами, так як цей процес має багато тонкощів та нюансів. В нашому арсеналі, до речі, саме такі є.

Вдалих транспортувань!

Креслення, для автомобіля вантажопідйомністю до 5-ти тонн

Креслення, для автомобіля вантажопідйомністю до 4-ох тонн

Креслення непрохідного ліфта, для автомобіля вантажопідйомністю до 3.5 тонн

Креслення прохідного ліфта, для автомобіля вантажопідйомністю до 3.5 тонн