Приводи Guda

Нові надефективні приводи Guda на ременях в ліфтах Izamet

В нових ліфах Izamet без машинного відділення використовуються надефективні та надійні приводи Guda. Хоча виробництво й знаходиться в Китаї, та засновником є трансатлантична компанія і основний ринок, на який орієнтовано виробництво - це Європа.

Ці безредукторні приводи на ременях – працюють без шуму та вібрації, мають компактну конструкцію та високу енергоефективність.

Чудово показали себе в нових моделях ліфтів Izamet без машинного приміщення.

Серед переваг – також є невисока ціна та можливість при застосуванні даної лебідки на ременях в шахту меншого розміру встановити ліфт з більшою вантажопідйомністю та розміром кабіни. Наприклад в шахту типового ліфта на 400 кг., при застосуванні приводу Guda, можна збільшити вантажопідйомність ліфта до 450 кг та відповідно й площу кабіни.

При застосування приводу Guda в ліфтах Izamet в/п 450 кг з швидкістю підйому 0.63 м/с, номінальна потужність становит 1.9 кВт (співвимірно з потужністю електрочайника чи мікрохвильовки), що робить використання ліфта надзвичайно енергоекономним.

При застосування даного приводу в ліфтах Izamet в/п 450 кг з швидкістю підйому 1 м/с, номінальна потужність становит 3 кВт, що також є дуже енергоекономним, в порівнянні з іншими ліфтами.

Вага даного приводу - становить 140 кг., що дозволяє її без надзусиль транспортувати, монтувати чи проводити заміну.

Кількість ременів - 3.

В своїх компонентах дана лебідка виробник використовує тільки високоякісні матеріали та новітні розробки, що підтверджується гарантією на даний привід від виробника 3 роки, а також відсутність жодних рекламацій та проблем в її роботі в ліфтах Izamet за останні кілька років під час випробовування та експлуатації ліфтів з даним приводом.

При застосуванні приводу Guda в ліфтах Izamet в/п 630 кг з швидкістю підйому 0.63 м/с, номінальна потужність становит 2.6 кВт, в ліфтах в/п 630 кг. з швидкістю підйому 1 м/с, номінальна потужність становить 4.2 кВт, що робить використання ліфтів Izamet даної вантожопідйомності також енергоекономним.

Кількість ременів - 3.

Вага приводу - 150 кг.

При застосуванні приводу Guda в ліфтах Izamet в/п 1000 кг з швидкістю підйому 1 м/с, номінальна потужність становит 6.7 кВт, що робить використання ліфтів Izamet даної вантожопідйомності достатньо енергоекономним в порівнянні з аналогічними ліфтами інших виробників.

Кількість ременів - 4.

Вага - 175 кг.