Вантажні ліфти

 izamet 20140223 1983627861Компанія Iзамет має величезний досвід у виробництві вантажних ліфтів і платформ. У 1991 році компанія робила перші кроки в ліфтобудуванні, виробляючи вантажні платформи та кухонні ліфти. В даний час компанія виготовляє вантажні ліфти з пластифікованого металу або нержавіючої сталі.

Двері можуть бути:

  • Ручні, двостулкові, покриті грунтом.
  • Автоматичні з пластифікованого металу або з inox Satine.

Ми виробляємо вантажні ліфти і платформи вантажопідйомністю до 10 тонн. Вантажні ліфти відмінно підійдуть для магазинів, складів, торгових центрів, ресторанів і барів через свою велику лінійку вантажопідйомності.

Якщо ви хочете купити вантажний ліфт або платформу, то Ви можете скористатися формою замовлення, передзвонити за тел. +3-8-050-585-39-28, Написати на електронну адресу info@izamet.com.ua або зв'язатися будь-яким зручним способом з головним офісом у Івано-Франківську чи нашими регіональними представниками в Україні.

Ціни на наші вантажні ліфти і платформи вас приємно здивують. Ми також можемо розробити модель вантажного ліфта спеціально для вас. Ви отримаєте такий ліфт, який забажаєте.

Лифт Izamet грузовой

Двері, ліфт вантажний без супроводжуючого

Особливу увагу хочеться звернути на вантажні ліфти Izamet, з супроводжуючим.

Дані ліфти обладнані автоматичними телескопічними дверями кабіни, ручними (напівавтоматичними) дверями шахти та в них застосовуються новітні частотні перетворювачі Danfoss та італійські лебідки Alderto Sassi.

Можете переглянути фото вантажного ліфта Izamet з супроводжуючим в/п 2000 кг. з верхнім машинним відділенням, яке змонтувала наша компанія в м. Київ в 2014 р. за адресою вул. Зрошувальна, 5.

 

izamet

izamet

izamet

izamet

izamet

izamet

izamet

izamet

izamet

izamet