Дисплеї

Дисплеї в кабінах

Ми представляємо дисплеї, які встановлюються в кабіни для зручності поїздки. Ви можете спостерігати, на якій зупинці зараз перебуває ліфт, куди тримає наступний напрямок (показується у вигляді біжучих стрілок), а так само на момент зупинки кабіни, можете побачити, наступний напрямок. У асортименті Ви зустрінете ULI дисплеї, LCD дисплеї, а так же семисегментні дисплеї.

На дисплеях кабіни відображається процес руху ліфта: на якій зупинці знаходиться ліфт, напрямок наступного руху при зупиненій кабіні, а також і напрямок руху у вигляді зухомих стрілок.

Види дисплеїв у кабіні:

  • Графічний;
  • 7-ми сегментний;

Поверхові дисплеї

Вибравши підходящий зовнішній вигляд поверхового вироби, Ви зможете його встановити як на головній зупинці, так і на кожному поверсі. Такі дисплеї показують напрямок ліфта, якщо його хтось зупинив, напрям під час поїздки, а так же просто знати, на якому поверсі зараз знаходиться ліфт. У асортименті Ви зустрінете ULI дисплеї, LCD дисплеї, а так же семисегментні дисплеї.

Поверховий дисплей можна монтувати на кожній зупинці або тільки на основнiй. Дисплеї можуть показувати на якій зупинці знаходиться ліфт, напрямок наступного руху при зупиненій кабіні, а також і напрямок руху рухомими стрілками.

Види підлогових дисплеїв:

  • LCD дисплей;
  • ULI дисплей;
  • 7-ми сегментний зі стрілками;