Кнопки

Кнопкові панелі

Кабінні кнопкові панелі

Невід'ємна частина процесу поїздки на ліфті - вибір поверху. Для цього існують кабіні кнопкові панелі, на яких Ви зможете вказати потрібний поверх, побачити сигнал, який скаже, що ліфт перевантажений, або розпізнати двосторонню зв'язок між службової персоною і кабіною. А так само під час дізнатися про аварійну ситуацію, натиснути на стоп-кнопку і подзвонити. Розташування кнопкових панелей може бути у вертикальному і горизонтальному положенні. Зазвичай, горизонтальні моделі встановлюються в ліфтах для людей з обмеженими можливостями, щоб збільшити комфорт. А вертикальне розташування розміщується в звичайних, стандартних ліфтах по всій висоті кабіни. Якщо ж це вантажний ліфт, і вантаж переміщається без супроводжуючого людини, то встановлювати таку панель не обов'язково, так як вибирати напрям можна дистанційно.

Кнопкова панель управління кабіни крім кнопок для вказівки зупинок обладнана сигналом перевантаження, GSM-комунікатором, а також аварійним освітленням. Кнопки можуть розташовуватися вертикально або горизонтально. Вертикальні кнопки можуть розташовуватися як на всій висоті кабіни, так і частково займати панель.

У випадку з вантажними ліфтами, коли транспортування вантажів не потребує присутності людини, кнопкова панель управління у кабіні непотрібна. У таких випадках управління ліфтом може здійснюватися дистанційно.

Поверхові кнопкові панелі

Ми надаємо Вам різні типи управлінь, серед яких Ви зустрінете системи KSA і ЕКМ. У першому варіанті все кнопкові поверхові моделі представлені з однією кнопкою (виклик ліфта). Другий варіант більш універсальний. При такому управлінні на першому поверсі і на останньому встановлюються панелі, які мають одну кнопку виклику, а на поверхах в середині будівлі - по дві кнопки на панелі для того, що б викликати ліфт верх або вниз. Цей варіант дозволить працювати 16 ліфтів в одній групі.

Матеріали, які використовуються для виготовлення кнопкових панелей - нержавійки, але якщо Ви побажаєте інший варіант, то ми здійснимо і його з радістю.

Наша компанія надає панелі з різними формами кнопок. Виберіть свій ідеальний дизайн з круглими, квадратними, плоскими, увігнутими або опуклими, світяться кнопками.

Поверхові кнопки 3D або Slim.