Дзеркала

Ціла стіна з дзеркала

Прямокутне ціле дзеркало

Прямокутне половинчасте дзеркало

Тут представлено дзеркало, розтягнуте по всій стінці. Воно створюється з дзеркальної нержавійки, при чому колір якої може бути обраний саме Вами. Дзеркалом слугує ціла стінка, встановлена над і під поручнями.

Це вид дзеркала прямокутної форми. Воно вже ширини стінки кабіни, але по висоті досягає максимального. Ви можете самостійно вибрати матеріал для виготовлення дзеркала (біле, або може кристалічне). А так же визначитися з кольором: із зеленим, з синім, з коричневим відтінком, або затемнене. Прямокутне дзеркало вужче, ніж стінка кабіни, і встановлено на повну висоту.

Такий вид дзеркала розташовується на половині всієї стінки кабіни, верхня частина якого ідеально відповідає формі стелі. В половинчастому дзеркалі Ви можете вибрати самостійно матеріал (біле, або може кристалічне). А так же зробити вибір на користь бажаного відтінку - затемнене, червоне, зелене, синє або будь-який інший колір.

 

Овальне дзеркало

Індивідуальний дизайн

Форма овалу надає якоїсь елегантності всій кабіні. Ваше дзеркало може бути виготовлено з використанням декору (на Ваш вибір). Так само, ми надаємо Вам самим вибрати як матеріал (біле або кристалічне дзеркало), так і відтінок (темне, червоне, синє, зелене, коричневе та інші кольори).

Ви можете самостійно підібрати витончену форму, яскравий, або ніжний колір, органічне обрамлення у вигляді сучасного декору до Вашого дзеркалу. Враховуйте індивідуальний дизайн, не сумнівайтеся висловлювати найкреативніші побажання та ідеї, і тоді кінцевий результат Вас неодмінно порадує. Матеріал і колір дзеркала цілком і повністю залежать від вибору клієнта: біле або кришталеве дзеркало, кольорове: зелене, синє, коричневе і т.д.