Привід

Пасажирські приводи

Гідравлічний привід

Зовсім недавно ввели таку новацію, як гідравлічні ліфти. Їх хвалять за комфортність і безпеку. А шум, який від них виходить, практично не помітиш, так як він зливається з навколишнім середовищем.

Привід даного типу створений для ліфтів, які можуть піднімати на висоту до 16 000 мм, а так само для ліфтів вантажного призначення, які можуть перевозити кілька тонн.

Чудовим бонусом є вбудована система під назвою ANTIBLACKOUT. Її принцип у тому, що при зникненні живлення, ліфт задіює свої аккумулятори, і таким чином доставляє себе самостійно до найближчого поверху і відкриває двері. Вбудовані батареї постійно заряджаються, коли ліфт працює в нормальному режимі.

Гідравлічний блок управління BLAIN виробництвом з Німеччини. В якості можете не сумніватися. У таких ліфтів машинне приміщення може бути, де забажаєте.

 

Електричний привід

Електричні ліфти, що надаються можуть бути редукторними і безредукторними. Виходячи з параметрів Вашої шахти, Ви зможете вибрати ліфти з верхнім машинним приміщенням, або нижнім.

Якщо у Вас немає можливості встановити машинне приміщення, то можна вмонтувати ліфт MRL (machineroomless), який має безредукторний підйомний механізм. В даному випадку механізм підйому вбудовується всередині шахти. У даний час використовуються ліфти без машинного приміщення як безредукторні (на ременях), так і редукторні (на канатах).