Моделі ліфтів

Classic

Classic – скінплейт (сталь з покриттям ПВХ, змішаним з пластифікатором),
Classic SInox Satine (матова нержавіюча сталь).
Кути, панель управління з кнопками в кабіні і стеля виконані з інокс (нержавіючої сталі), так само задіяно освітлення LED (світлодіоди, як джерело світла) - у вертикальному і паралельному положенні.

 

 

 

 

LUX MR

Кабіна LUX MR виконана в строгому класичному стилі. Кути - овальної форми, дзеркальна різнобарвна нержавейка покриває всі стінки. Так само є поручень, який виконаний у декоративному стилі з елементами світіння. Кольорове дзеркало може бути як ціле, так і половинчасте. В кабіні, а так само на основний зупинці мається LCD екран. Присутній освітлення LED (світлодіоди, як джерело світла). Покриття підлоги вибираєте Ви, враховуючи дизайн вашого приміщення.

 
 

LUX GL

Ця кабіна створена в солідному, натуральному стилі. Кольорова дзеркальна нержавейка підкреслює витонченість кутів, виконаних в овальній формі. Використаний ламінат при побудові стінок, а так же доповнено це все декоративним поручнем. Присутній дзеркало в кольоровому варіанті (як ціле, так і половинчасте). Як в кабіні, так і на основній зупинці Ви спостерігаєте LED екран, і все це за допомогою освітлення LED (світлодіоди, як джерело світла). Так як інтер'єр приміщення у кожного клієнта різний, то вибір покриття підлоги - за Вами.

LUX IS

Сировина, використана в кабіні LUX IS - Inox Satine (матова нержавіюча сталь). Їм покриті як кути овальної форми, так і стінки. Міцний і надійний поручень виконаний в декоративному стилі. Дзеркало і ціле, і половинчасте. Освітлення проводиться за допомогою люмінесцентних ламп, які відрізняються тривалим терміном служби і великою світловіддачею. Покриття підлоги обираєте саме Ви, клієнт, так як ми хочемо, що б наше обладнання ідеально вписувалося в Ваш інтер'єр

 
 

Nature

Одна з найбільш розкішних і шедевральних кабін, представлених в нашому асортименті. Як кабіна, так і двері оформляються строго за побажаннями клієнта. Ми пропонуємо Вам натуральну сировину - дерево, а вид вибираєте Ви самі. Це природна сировина Ви можете поєднувати і з іншими матеріалами, які є на нашому заводі.

 
 
 
 

Individual

Ця модель кабіни може бути придумана саме Вами. Всі Ваші побажання, фантазії і вимоги ми врахуємо зі стовідсотковою точністю. У підсумку, Ви отримаєте оригінальний і унікальний дизайн, який зовсім не схожий на стандартні представлені моделі LUX MR, LUX GL, LUX IS, CLASSIC і NATURE.