Замовити ліфт Київ

тел.073-06-401-04

Івано-Франківськ

тел.050-585-39-28

Портал Приводи Guda на ременях в Izamet Руcский (RU) Українська (UA)
 

Нові моделі Izamet

        В нових ліфах Izamet  без машинного відділення використовуються надефективні та надійні приводи Guda. Хоча виробництво й знаходиться в Китаї, та засновником є трансатлантична компанія і основний ринок, на який орієнтовано виробництво - це Європа.

        Ці безредукторні приводи на ременях – працюють без шуму та вібрації, мають компактну конструкцію та високу енергоефективність.

       Чудово показали себе в нових моделях ліфтів Izamet без машинного приміщення.

      Серед переваг – також є невисока ціна та можливість при застосуванні даної лебідки на ременях в шахту меншого розміру встановити ліфт з більшою вантажопідйомністю та розміром кабіни. Наприклад в шахту типового ліфта на 400 кг., при застосуванні приводу Guda, можна збільшити вантажопідйомність ліфта до 450 кг та відповідно й площу кабіни

 

 

 При застосування  приводу Guda в ліфтах Izamet в/п 450 кг з швидкістю підйому 0,63 м/с, номінальна потужність становит 1,9 кВт (співвимірно з потужністю електрочайника чи мікрохвильовки), що робить використання ліфта надзвичайно енергоекономним.

 

 При застосування даного приводу в ліфтах Izamet в/п 450 кг з швидкістю підйому 1 м/с, номінальна потужність становит 3 кВт, 

що також є дуже енергоекономним, в порівнянні з іншими ліфтами.

 

Вага даного приводу - становить 140 кг., що дозволяє її без надзусиль транспортувати, монтувати чи проводити заміну.

 

Кількість ременів - 3. 

 В своїх компонентах дана лебідка виробник використовує тільки високоякісні матеріали та новітні розробки, що підтверджується гарантією на даний привід від виробника 3 роки, а також відсутність жодних рекламацій та проблем в її роботі в ліфтах Izamet за останні кілька років під час випробовування та експлуатації ліфтів з даним приводом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При застосуванні  приводу Guda в ліфтах Izamet в/п 630 кг з швидкістю підйому 0,63 м/с, номінальна потужність становит 2,6 кВт,

 в ліфтах в/п 630 кг. з швидкістю підйому 1 м/с, номінальна потужність становить 4,2 кВт, що робить використання ліфтів Izamet даної вантожопідйомності також енергоекономним.

Кількість ременів -3. 

Вага приводу - 150 кг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При застосуванні  приводу Guda в ліфтах Izamet в/п 1000 кг з швидкістю підйому 1 м/с, номінальна потужність становит 6,7 кВт ,

 що робить використання ліфтів Izamet даної вантожопідйомності достатньо енергоекономним в порівнянні з аналогічними ліфтами інших виробників.

Кількість ременів - 4.

Вага - 175кг. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Також застосовуються ще інші приводи Guda на ліфтах Izamet з більшою вантажопідйомністю