Замовити ліфт Київ

тел.073-06-401-04

Івано-Франківськ

тел.050-585-39-28

Портал Ліфти для автомобілів Izamet Руcский (RU) Українська (UA)

Нові моделі Izamet

Ліфт автомобільний фірми Izamet

Вас вітає компанія Izamet. Ми є професіоналами у сфері виготовлення ліфтового обладнання, включно з автомобільними ліфтами. Такий вид ліфтів є невід’ємною частиною будь-якого автомобільного сервісу, або станції технічного обслуговування чи іншої будівлі, що потребує транспортування автомобіля ліфтом.

 

Ми гарантуємо неперевершену якість та надійність ліфтового обладнання, що підтверджується відповідною сертифікацією згідно з Європейськими та нашими національними стандартами.

 

Так як пневматичний привід є широко розповсюдженим, то виготовлення ліфта Izamet здійснюється за розробленою інженерною схемою гідравлічного автомобільного ліфта, або гідравлічного прохідного автоліфта. Якщо Вас цікавить, то Ви можете знайти ці дві схеми у нас на сайті для більш детального вивчення. Використання саме гідравліки є вигідним варіантом, тому що такі підйомники тихі у використанні, мають плавний легкий хід, самостійно працюють, не зважаючи на скачки напруги. І як головний бонус – мастильні роботи потрібно здійснювати тільки 2 рази на рік. Конструкція є стандартною. Найбільше навантаження здійснюється на платформу, що виготовлюється з пластифікованого металу, або нержавіючої сталі. Ви можете самостійно обрати варіант дверей серед ручних, двостулкових, покритих ґрунтом, або автоматичних, що виробляються з пластифікованого металу, або з нержавійки Inox Satine.

 

Ліфт для автомобілів фірми Izamet

 

Ми пропонуємо Вам вибрати автомобільний ліфт Izamet, що буде відповідати потрібним параметрам та вантажопідйомності. Ви зможете обрати конструкцію, що вбудується у відповідний гараж. Ви зможете обрати вантажопідйомність для легкових авто (від 3000 кг до 4000 кг), вантажних автомобілів (більше 5000 кг). Моделі Izamet мають ряд переваг:

  • Швидкий, ультра функціональний механізм дозволяє справно працювати довгий час.
  • Така конструкція створює більш комфортні умови для роботи з авто.
  • Завдяки ліфтам, значно скорочується час ремонту авто у сервісі, тим самим помножуючи прибуток.
  • Робота ліфта може виконуватись, навіть якщо зникне електрична енергія.
  • Будь-який автосалон вважатиметься більш престижним з наявністю автомобільного ліфта.
  • Майже всі представлені моделі підіймають не тільки авто, а і пасажирів. Завдяки такому поєднанню, виробничі витрати значно зменшуються.
Ліфт для автомобілів Izamet

 

Замовити автомобільний ліфт Ізамет можна через сайт, або зателефонувавши у наш кол-центр. Консультанти – справжні професіонали, тому дадуть відповідь Вам на будь-яке питання, допоможуть обрати правильний варіант. Також, хочемо нагадати, що установка такого ліфта повинна здійснюватись тільки вузькопрофільними спеціалістами, так як цей процес має багато тонкощів та нюансів. В нашому арсеналі, до речі, саме такі є.

 

Вдалих транспортувань!

Креслення, для автомобіля вантажопідйомністю до 5-ти тонн
Креслення, для автомобіля вантажопідйомністю до 4-ох тонн
Креслення непрохідного ліфта, для автомобіля вантажопідйомністю до 3,5 тонн
Креслення прохідного ліфта, для автомобіля вантажопідйомністю до 3,5 тонн