Замовити ліфт Київ

тел.073-06-401-04

Івано-Франківськ

тел.050-585-39-28

Портал Ескалатори Руcский (RU) Українська (UA)
 

Нові моделі Izamet

Ескалатор Izamet, змонтований в м. Долині  - переглянути фото.

 

 

Ескалатори -дуже гарне рішення для державних і торгових центрів з інтенсивним рухом людей. Вони піднімаються і спускаються дуже легко одночасно з великою кількість людей, і не мають обмеження по вантажопідйомності,  на відміну від пасажирських ліфтів.

 

 

ескалатор

 

Замовити ескалатор Izamet

Технічні дані для ескалатора з кутом нахилу 30 градусів

 Технічні дані для ескалатора з кутом нахилу 35 градусів

 

 

 

 

 

 

Комплектація ескалаторів:

 

1. Всі ескалатори комплектуються приводами Alberto Sassi (Італія) з частотним регулюванням VVVF (інвертер)Omron

 

2. Станції управління розробки спільно з REKOBA (Німеччина), всі електричні елементи фірми Telemecanique.

 

3. Частотне управління дає можливість регулювати основні параметри роботи, таких як: швидкість руху, плавність запуску, зусилля при реверсі та ін

 

4. З метою заощадження вашої електроенергії ми пропонуємо комплекти радарів запуску - при наближенні пасажира ескалатор плавно і безшумно запуститься, а по виходу пасажира з доріжки, зупиниться.

 

5. Ескалатори і тревелатори IZAMET відповідають всім світовим нормам безпеки. Наприклад ми безкоштовно пропонуємо традиційно платну опцію - аварійну зупинку ескалатора при різкій зміні зусилля на поручень (при можливій ситуації падіння пасажира) і автоматичний повторний пуск.

 

5. Для обробки ескалаторів використовується нержавіюча сталь Inox Satine, а так само, у виконань Lux, дзеркальна або рельєфна нержавіюча сталь Rimex - (Англія). Ескалатор може обшиватись й іншими матеріалами, в т.ч. зусиллями замовника. Можливе надання і додаткової зберігаючої обшивки при прохідному будівництві за додаткову оплату.

 

6. Проводка ескалатора це готова кабельна форма, яка для зручності і швидкості монтажу включається за допомогою Куплунг.

 

7. Всі компоненти - магніти, датчики та ін складові елементи виробляються виключно в Європі.

 

9. Так само ми забезпечуємо замовника і комплектами запасних частин: вкладниками, роликами, повзунами, платами фазового захисту, кінцевими вимикачами аварійними, герконами для датчиків, реле та ін

 

10. Фірма має власне виробництво практично всіх вузлів і блоків - ферм, рам, ступенів, ланцюгів, кронштейнів, станцій управління, світлової сигналізації, проводки, плат управління, контролю і безпеки та ін відповідальні елементи.

 

Стандартна комплектація ескалатора  включає в себе його контроль та використання в  4 режимах:

-          - перший з них дозволяє ескалатору рухатися в обох напрямках, це досягається за допомогою фотоелемента, який спрацьовує при русі в ту сторону, звідки йде пасажир. Першим мандрівником, який приходить до ескалатора за допомогою фотоелементів автоматично приводиться в  рух ескалатор в своєму напрямку. Цей варіант підходить для не дуже людних місцях, де ескалатори регулярно не використовуються.

 

-          - другий режим запрограмований так, що через деякий час, наприклад, 120 секунд, протягом якого ніхто не використовував ескалатор, він почав рухатися повільніше, тим самим заощаджуючи велику кількість електроенергії. Коли до ескалатора підходять люди, він відразу ж "прокидається" і починає працювати в швидкому темпі.

 

-          - третій режим роботи ідентичний другому, з тією лише різницею, що після запрограмованого часу, в якому не було пасажирів, які використовують механізм, ескалатор зупиняється. Його повернення в нормальний швидкий темп здійснюється точно так само, як і в попередньому режимі.

 

 

-          - четвертий режим, це коли ескалатор постійно працює у швидкому темпі.

 

ескалатор izametескалатор

Внутрішнє керування ліфта Ізамет - це такий вид керування, коли команди керування на запуск ліфта можуть подаватись тільки з кабіни. 

 

Висота підйому ліфта Izamet — відстань по вертикалі від підлоги першої зупинки до підлоги прощадки верхньої зупинки

Висота  кабіни Izamet – відстань  по висоті   між  рівнем  поріжка та  стелею  кабіни. 

 

Висота  шахти  для ліфта Izamet – відстань  по висоті   від  низу приямка  шахти  до  перекриття  вверху над  шахтою (стелею шахти)

 

Висота верхньої  частини шахти – відстань  по висоті  від  рівня  верхньої  посадкової площадки  до  перекриття  вверху над  шахтою . 

 

Вантажопідйомність ліфта Izamet — найбільша маса вантажу, для транспортування якої призначений ліфт. Кожній вантажопідйомності - пропорційно відповідають розміри площі кабіни.

Глибина  кабіни ліфта Izamet – відстань  по горизонталі  між  поверхнями  стін кабіни,   перпендикулярно  ширині  кабіни, вздовж входу в кабіну.

 

Глибина  шахти для ліфта ізамет – відстань  по горизонталі  між  внутрішніми  поверхнями  шахти перпендикулярно  ширині  шахти. 

 

Глибина приямка шахти для ліфта izamet – відстань  по вертикалі від  рівня  чистої  підлоги  нижньої  посадкової (завантажувальної) площадки  до  чистої  підлоги  приямка  шахти.  

 

Групове керування - система керування спільною роботою двох і більш ліфтів izamet.  

 Двері телескопічного відкривання ліфта Izamet — розсувні двері кабіни (шахти), стулки яких рухаються в рівнобіжних площинах в одну сторону, заходячи одна за іншу. 

 

Двері центрального відкривання ліфта ізамет— розсувні двері кабіни (шахти), стулки яких рухаються в рівнобіжних площинах у різні сторони. 

 

Експлуатація ліфтів Izamet- стадія життєвого циклу ліфта чи підйомника, на якому реалізують, підтримують та відновлюють якість виробу. Експлуатація ліфта охоплює етапи введення в експлуатацію за призначенням, зберігання, транспортування, технічне обслуговування, поточ-ний та середній ремонт, припинення експлуатації (утилі-зація та знищення).

 

Кабіна  прохідна  - кабіна,  що має  2  і  більше  входів (виходів), (аварійні  двері  не  враховуються). 

Лебідка ліфта izamet — електромеханіч-ний пристрій з електродвигуном, призначений для створення стискального зусилля, що забезпечує рух кабіни ліфта.  

 

Ліфт вантажний звичайний izamet - вантажний ліфт, кабіна якого підвішена за її верхню частину.  

 

Ліфт вантажний вижимний izamet - вантажний ліфт, підйом кабіни якого виробляється силою, що діє на неї знизу.  

 

Ліфт izamet вантажний з  провідником – ліфт,  призначений   для  транспортування  вантажів  і  перевезення  пасажирів  з провідником. 

 

Ліфт малий вантажний (службовий ліфт класу V) - постійний підіймальний пристрій, що обслуговує визначені поверхи, має кабіну, доступ людей у якові неможливий через її розміри і конструктивне виконання (вантажопідйомність 250 кг, площа підлоги кабіни не більше 1 м2, висота двер шахти не більше 1250 мм).   

 

 Модернізація ліфта izamet - внесення змін у конструкцію ліфтів чи підйомників, які підвищують їх безпечність, технічний рівень і поліпшують економічні характе-ристики шляхом заміни окремих складових частин на більш сучасні, у тому числі заміна системи керування, за умови збереження основних технічних характеристик ліфта чи підйомника.  

 

Направляючі кабіни (противаги) ліфта ізамет— пристрій, що визначає положення кабіни (противаги) у шахті.  

 

Зовнішнє керування ліфтів ізамет - вид керування, при якому команда керування на пуск ліфта подається тільки з поверхових площадок.  

 

Одиночне керування ліфта - система керування роботою одного ліфта.